Menu

Regulamin/Wysyłka

Zasady korzystania ze sklepu internetowego

1. Sklep internetowy fano-tec.pl dostępny pod adresem fano-tec.pl prowadzi detaliczną sprzedaż wysyłkową rowerów trójkołowych, rehabilitacyjnych, dla niepełnosprawnych i innych wyłącznie za pośrednictwem Internetu.
2. Złożenie i potwierdzenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu sklepu internetowego, a także dobrowolnym dokonaniem zakupy zamówionego towaru oraz wyrażeniem zgody na przetwarzanie przez Sprzedawcę danych osobowych Kupującego do celów związanych z realizacją zamówienia.
3. Złożenie zamówienia stanowi umowę sprzedaży w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
4. Zamówienia można składać przez stronę internetową loutoff.pl przez cały rok w każdy dzień tygodnia o dowolnej godzinie.
5. Wiążącą dla obu stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie składania zamówienia.
6. Standardowo przyjęty czas realizacji zamówienia wynosi od 3 do 7 dni roboczych.
7. Koszt wysyłki w zależności od metody płatności wynosi (45zł przy wpłacie na konto) lub (55zł przy wysyłce za pobraniem).
8. Rowery są wysyłane kurierem GSL w dwóch idealnie zapakowanych kartonach do samodzielnego montażu. Istnieje możliwość dostarczenia zamówionego towaru za pomocą własnego transportu, którym dysponujemy. W przypadku dużych zamówień istnieje również możliwość odbioru osobistego zakupionych towarów w naszej siedzibie Loutoff Polska ul. Nowodworska 11/4, 59-220 Legnica od pon. do pt. 9 00 - 17 00.
9. Po złożeniu zamówienia należy wybrać jeden z następujących sposobów płatności: płatność przy odbiorze u kuriera lub przelew na konto. W przypadku płatności przelewem odpowiednią kwotę należności należy przelać na konto:

ING :89 1050 1748 1000 0090 7286 6800
Dane do przelewu:

LOUTOFF Kamil Kowalczyk
Nowodworska 11/4
59-220 Legnica

10. Do każdego zamówienia dołączana jest faktura VAT. Powyższa faktura wystawiona zostanie w dniu wysyłki zamówienia. Wszystkie ceny towarów prezentowanych na stronie www.fano-tec.pl są cenami brutto.

Zwroty i reklamacje

1. Zgodnie z ustawą O ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialność za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny Klient, będący konsumentem w rozumieniu rzeczonej ustawy, ma prawo odstąpić od zawartej umowy, bez podania przyczyny, w terminie 10 dni od dnia zawarcia umowy.
2. Zwrot towaru powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia doręczenia towaru. W przypadku dopełnienia wszelkich formalności zwrotowych przez Kupującego pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 7 dni roboczych od dnia otrzymania przesyłki przez sklep.
3. Koszty przesyłki związane ze zwrotem zakupionego towaru ponosi Kupujący.
4. Sklep fano-tec.pl nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne uszkodzenia zamówionego towaru powstałe w trakcie przesyłki. W przypadku uszkodzenia towaru lub otwarcia paczki z towarem, w celu sprawnego przeprowadzenia postępowania reklamacyjnego zalecaną procedurą jest dokładne sprawdzenie przez Kupującego przed odebraniem przesyłki czy nie nosi ona znamion uszkodzenia bądź otwarcia i czy w paczce znajdują się wszystkie zamówione towary. Jeżeli dostarczona przesyłka nie będzie w stanie nienaruszonym należy odmówić przyjęcia powyższej przesyłki, w obecności kuriera sporządzić protokół szkody i niezwłocznie skontaktować się ze Sprzedającym w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji. Takie działanie znacznie ułatwi i skróci przebieg postępowania reklamacyjnego. W razie wątpliwości zalecamy nie odbierać towaru.
5. Jeżeli mają Państwo zastrzeżenia bądź wyniknie jakiś problem związany z użytkowaniem w późniejszym czasie, służymy pomocą. Chętnie wymienimy elementy jeżeli będzie taka konieczność.

Polityka prywatności

1. Sklep fano-tec.pl prowadzi sprzedaż wysyłkową, dlatego do złożenia zamówienia i jego realizacji niezbędne jest podanie przez Państwa danych osobowych, adresowych oraz numeru telefonu.
2. Sklep fano-tec.pl szanuje Państwa prywatność, dlatego też ograniczamy się do minimum zbierając informacje o klientach, jednocześnie zapewniając stały dostęp klientom do swoich danych oraz ich poprawiania na stronie www.ekskluzywna.pl, a także możliwość usunięcia swoich danych z bazy Loutoff.pl.
3. Powierzone nam przez Ciebie dane są przechowywane i zabezpieczone zgodnie z obowiązującą Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych.
4. Ponadto zapewniamy, iż nie sprzedajemy danych naszych Klientów oraz nie udostępniamy ich osobom trzecim, niezwiązanym z realizacją zamówienia.

Aktualności
  • !!! DOFINANSOWANIE !!!

    Informujemy, że na rower trójkołowy, treningowy, elektryczne i tandemy można uzyskać dofinansowanie ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

    czytaj więcej

Newsletter

Zapisz się już dziś do newslettera i bądź na bierząco z nowościami Fano-tec

Kontakt
Loutoff POLSKA
ul. Nowodworska 11/4
59-220 Legnica

tel.kom+48 790 819 604
e-mail biuro@loutoff.pl
www loutoff.pl